piątek, 13 lipca 2012

Biżuteria w oku- najdziwniejsze operacje plastyczne

  carefair.com

Holendrzy wymyślili biżuterię do oka. Dosłownie! Wybierasz kształt ozdoby, znieczulają Ci gałkę oczną, nacięcie, i ponad błoną śluzową masz umieszczoną błyskotkę. Zabieg trwa 15 miniut.


Moja opinia jest jednoznaczna. Jakby mi nawet za to zapłacono mówię stanowcze nie. Zabieg nazywa się JewelEye.
  worth1000.com

  augenarzt-sursee.ch

Na YT oczywiście są filmiki z zabiegu. Ja nie jestem fanką oglądania takich atrakcji. Na stronie news.bmezine.com znalazlam takie zdjęcie, po dwóch dniach od wszczepienia, oprócz tego są tam zdjecia z zabiegu, których tu nie zamieszczę :


Jakie w Was reakcje wywołuje taki zabieg? 
 vasi.net

Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii. Znajdzie się chętna spośród moich czytelniczek na takie szaleństwo? Szukacie wzorów dla siebie oraz kliniki, czy raczej opowiecie innym o dziwnej operacji plastycznej?
Pin It

7 komentarzy:

 1. Ja już mam taką od dawna. Jesto to napis: "facepalm" xP A tak serio to rany, czego ludzie nie wymyślą żeby sobie zaszkodzić w coraz bardziej nietypowy sposób..

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie, nie, nie! Z oczami nie ma co ryzykować. Nie poddałabym się takiej operacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. o matko, straszne. nie wiem czemu niektórzy tak bardzo chcą ingerować w swoje ciało... dla mnie to nie wygląda atrakcyjnie, raczej przerażająco.

  OdpowiedzUsuń
 4. Totalnie nie kumam tych wszystkich modyfikacji ciała.. Nie umiem sobie wyobrazić czegoś takiego w oku, albo tych elementów wszczepianych pod skórę, czy skaryfikacji.. Masakra jak dla mnie..

  OdpowiedzUsuń
 5. w życiu nie dałabym sobie czegoś takiego zrobić!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...