sobota, 3 sierpnia 2013

DIY room makeover /w całości/ pierwszy projekt Pauliny

Paulina jest młodą kobietą. Nie przypuszczałam, że pójdzie w ślady mamy, która na koncie ma kilka naprawdę udanych przeróbek. Na blogu dodawałam jej stolik z palet KLIK. A tu jej córka zaskoczyła mnie metamorfozą swojego pokoju, zaplanowaną  samodzielnie i wykonaną również samodzielnie, z pomocą TŻ. 


Pokój jest spójny, koszt całej przeróbki niewielki. Zakupione zostały farby - pasy namalowane samodzielnie, pomalowana komoda, dodatkowy wydatek to karnisz i poduszki z których stworzony został zagłówek. Pojawiła się toaletka zrobiona z półki na wspornikach.

Kolory zagrały na nowo, miejsce z TV zostało ładnie uporządkowane. Widać, że to pokój młodej kobietki. Jest wielofunkcyjny, a mimo tego szykowny.


Myślę, że homestaging ma we krwi. Dobrze się patrzy jak nastolatka ze wszystkimi buntami itp zmienia się w kobietę już nieco ukształtowaną, szukającą jeszcze co dla niej najlepsze w życiu, ale w swoim własnym kierunku i na własny sposób.


To taki post dumnej cioci;)

Przyjemne jest przyglądanie się sukcesom. Dlaczego nie pisze się tyle o pozytywnych sprawach ile o tragediach? Chciałabym na portalach internetowych widzieć więcej budujących historii zamiast tanich sensacji. Jest to jedna ze spraw irytujących mnie w internecie. Wiem, że to czcze gadanie (pisanie) ale chyba wydawcy mają społeczeństwo za zbieraninę przeciętnych półgłówków szukających sensacji i makabry.

 Pin It

6 komentarzy:

 1. super. tapaeta w paski jest sliczn

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też się podoba ten motyw. Jest on ręcznie malowany, taśma maskująca plus farba <= taniej od tapety:)

   Usuń
 2. Ciocia zdecydowanie powinna być dumna - bardzo fajne wyczucie smaku, spójność i klimat pokoju :-) Bardzo fajnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. paski są super i ponadczasowe

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...